WIRTUALNE BIURO

Start

47/ miesiąc

Cena netto

  • Adres Al. Solidarności 68/121 Warszawa do rejestracji siedziby
  • Prawo wykorzystania adresu do wizytówek
  • Przekierowanie poczty

Premium

130/ miesiąc

Cena netto

  • Pakiet Start
  • Odbieranie, skanowanie i przechowywanie korespondencji przychodzącej
  • Pełnomocnictwo pocztowe

WIRTUALNE BIURO to usługa umożliwiająca rejestrację siedziby Twojej firmy na Al. Solidarności 68/121 w Warszawie. Twoja firma zyska prestiżowy adres, a Ty unikniesz opłat związanych ze standardowym wynajmem biura. Od tej pory możesz posługiwać się prestiżowym adresem w kontaktach biznesowych, umieszczać go w materiałach reklamowych swojej firmy i korzystać z niego przy zamawianiu przesyłek i kierowaniu listów. Każda Twoja korespondencja zostanie przez nas odebrana, a dodatkowo poinformujemy Cię o jej nadejściu jeszcze tego samego dnia.

Możesz też skorzystać z dodatkowej opcji Wirtualnego Biura, czyli skanowania korespondencji. Dzięki temu otworzymy za Ciebie każdy list, zeskanujemy go i prześlemy jeszcze tego samego dnia. Wszystkie Twoje przesyłki będą przechowywane, aż do czasu odbioru ich przez Ciebie.POD JAKIE URZĘDY PODLEGAMY?

POD JAKIE URZĘDY PODLEGAMY?

Urząd Dzielnicy Warszawa Śródmieście
ul. Nowogrodzka 43, 00-691 Warszawa, tel. (22) 699 82 09
I Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście
ul. Lindleya 14, 02-013 Warszawa , tel. (22) 58 46 100
ZUS I Oddział w Warszawie
ul. Senatorska 6/8, 00-917 Warszawa , tel. (22) 538 21 11 do 14
NA CZYM POLEGA OBSŁUGA KORESPONDENCJI?

NA CZYM POLEGA OBSŁUGA KORESPONDENCJI?

Od dziś nie musisz martwić się o sekretariat w Twojej firmie! Korzystając z usług Wirtualnego Biura wszystkie listy i przesyłki zaadresowane na Twoją firmę możesz kierować bezpośrednio na Al. Solidarności 68/121 w Warszawie. Odbierzemy Twoją korespondencję, a następnie poinformujemy Cię o jej nadejściu. Jeszcze tego samego dnia dowiesz się od kogo dostałeś list lub paczkę i sam zadecydujesz, kiedy chcesz ją odebrać z Wirtualnego Biura. Możesz też skorzystać z usługi skanowania korespondencji, dzięki czemu kopia każdego listu trafi do Ciebie zaraz po odbiorze korespondencji, a Ty nie odrywając się od swoich obowiązków zapoznasz się z treścią listu. Jeżeli nie będziesz mógł odebrać od nas swojej korespondencji – my możemy wysłać ją do Ciebie za pośrednictwem Poczty Polskiej.

ZADAJ NAM PYTANIE

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza i otrzymaj rabat w wysokości 15 % na dowolne nasze usługi.