WIRTUALNE BIURO

Standard

49/ miesiąc

Cena netto

  • Adres ul. NOWY ŚWIAT WARSZAWA do rejestracji siedziby
  • Odbieranie korespondencji przychodzącej
  • Informowanie o nadejściu korespondencji na adres email

Premium

89/ miesiąc

Cena netto

  • Adres ul. NOWY ŚWIAT WARSZAWA do rejestracji siedziby
  • Odbieranie korespondencji przychodzącej
  • Informowanie o nadejściu korespondencji na adres email
  • Skanowanie korespondencji
    i wysyłanie na adres email

WIRTUALNE BIURO to usługa umożliwiająca rejestrację siedziby Twojej firmy na NOWYM ŚWIECIE W WARSZAWIE. Twoja firma zyska prestiżowy adres, a Ty unikniesz opłat związanych ze standardowym wynajmem biura. Od tej pory możesz posługiwać się prestiżowym adresem w kontaktach biznesowych, umieszczać go w materiałach reklamowych swojej firmy i korzystać z niego przy zamawianiu przesyłek i kierowaniu listów. Każda Twoja korespondencja zostanie przez nas odebrana, a dodatkowo poinformujemy Cię mailowo o jej nadejściu jeszcze tego samego dnia.

Możesz też skorzystać z dodatkowej opcji Wirtualnego Biura, czyli skanowania korespondencji. Dzięki temu otworzymy za Ciebie każdy list, zeskanujemy go i prześlemy kopię na Twój adres email jeszcze tego samego dnia. Wszystkie Twoje przesyłki będą przechowywane, aż do czasu odbioru ich przez Ciebie. Zapraszaj też swoich klientów do biura na Nowym Świecie i korzystaj z sali konferencyjnej (wcześniej informując nas o rezerwacji).POD JAKIE URZĘDY PODLEGAMY?

POD JAKIE URZĘDY PODLEGAMY?

Urząd Dzielnicy Warszawa Śródmieście
ul. Nowogrodzka 43, 00-691 Warszawa, tel. (22) 699 82 09
I Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście
ul. Lindleya 14, 02-013 Warszawa , tel. (22) 58 46 100
ZUS I Oddział w Warszawie
ul. Senatorska 6/8, 00-917 Warszawa , tel. (22) 538 21 11 do 14
NA CZYM POLEGA OBSŁUGA KORESPONDENCJI?

NA CZYM POLEGA OBSŁUGA KORESPONDENCJI?

Od dziś nie musisz martwić się o sekretariat w Twojej firmie! Korzystając z usług Wirtualnego Biura wszystkie listy i przesyłki zaadresowane na Twoją firmę możesz kierować bezpośrednio na Nowy Świat w Warszawie. Odbierzemy Twoją korespondencję, a następnie poinformujemy Cię o jej nadejściu wysyłając niezwłocznie maila na Twoją skrzynkę email. Jeszcze tego samego dnia dowiesz się od kogo dostałeś list lub paczkę i sam zadecydujesz, kiedy chcesz ją odebrać z Wirtualnego Biura. Możesz też skorzystać z usługi skanowania korespondencji, dzięki czemu kopia każdego listu trafi na Twojego maila zaraz po odbiorze korespondencji, a Ty nie odrywają się od swoich obowiązków zapoznasz się z treścią listu. Jeżeli nie będziesz mógł odebrać od nas swojej korespondencji – my możemy wysłać ją do Ciebie za pośrednictwem Poczty Polskiej.


NA CZYM POLEGA KORZYSTANIE Z SALI KONFERENCYJNEJ?

NA CZYM POLEGA KORZYSTANIE Z SALI KONFERENCYJNEJ?

Istnieje możliwość korzystania z Sali konferencyjnej za dodatkową opłatą 40 zł/h, w której możesz spotkać się ze swoimi klientami, przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, podpisać umowę lub w ciszy i spokoju popracować. Korzystanie z sali konferencyjnej wymaga wcześniejszej rezerwacji.


JAK PODPISAĆ UMOWĘ I JAKIE DOKUMENTY SĄ WYMAGANE?

JAK PODPISAĆ UMOWĘ I JAKIE DOKUMENTY SĄ WYMAGANE?

Umowę można podpisać w biurze na Nowym Świecie lub online. Aby podpisać umowę podnajmu i zarejestrować na Nowym Świecie w Warszawie swoją działalność gospodarczą, spółkę, fundację lub stowarzyszenie, zależnie od sytuacji prawnej należy przedstawić określone dokumenty, niezbędne do zawarcia umowy z biurem wirtualnym. Poniżej omawiamy najczęściej występujące sytuacje.
OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ:
-wpis do ewidencji działalności gospodarczej,
-dowód osobisty lub inny dokument tożsamości,
-oświadczenie o adresie zamieszkania jeśli nie jest podane w dokumencie tożsamości.
OSOBA FIZYCZNA PLANUJĄCA ZAŁOŻENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
(UMOWĘ PODPISUJEMY Z OSOBĄ PRYWATNĄ):

-dowód osobisty lub inny dokument tożsamości,
-oświadczenie o adresie zamieszkania jeśli nie jest podane w dokumencie tożsamości.
-wpis do ewidencji działalności gospodarczej – należy dostarczyć po jego otrzymaniu.
SPÓŁKA LUB INNY PODMIOT POSIADAJĄCY OSOBOWOŚĆ PRAWNĄ:
-aktualny odpis z KRS,
-dowód osobisty lub inny dokument tożsamości osoby lub osób reprezentujących podmiot.
SPÓŁKA W ORGANIZACJI:
-umowa spółki w formie aktu notarialnego,
-dowód osobisty lub inny dokument tożsamości osoby lub osób reprezentujących podmiot, przy czym należy pamiętać, że w sytuacji powoływania spółki jednoosobowej jedyny wspólnik nie może reprezentować spółki - wymagane jest ustanowienie pełnomocnika do jej reprezentowania. ( art. 162 KSH ).
W przypadku, kiedy umowa będzie podpisywana przez pełnomocnika, należy dostarczyć pełnomocnictwo – zwykłe przy działalności gospodarczej, notarialne dla pozostałych form prawnych.

ZADAJ NAM PYTANIE

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza lub zadzwoń.