MARKETING

Usługi marketingowe

Zajmujemy się budową stron internetowych dla firm, sklepów internetowych, portali ogłoszeniowych i serwisów o różnej tematyce. Tworzymy projekty layoutu i programujemy wszystkie niezbędne funkcjonalności. Zakupujemy domeny i hostingi dla klientów, tworzymy dla nich firmowe poczty i konfigurujemy ustawienia.

Tworzymy również identyfikację wizualną dla firm (logo, wizytówki, papier firmowy, teczki). Projektujemy ulotki i banery, a także różnorodne formy reklamowe na potrzeby kampanii reklamowych przeprowadzanych w Internecie.

Pozycjonujemy strony internetowe i rozliczamy się z klientami jedynie za efekt, tworzymy kreatywne hasła reklamowe, artykuły sponsorowane i opisy. Zajmujemy się także skomplikowanymi kampaniami crossmediowymi (w prasie, telewizji, radiu i Internecie).

USŁUGI MARKETINGOWECENA NETTO
Budowa strony internetowejod 1 000,00 zł
Budowa sklepu internetowegood 1 500,00 zł
Logotyp firmowy od 700,00 zł
Projekt wizytówki firmowejod 190,00 zł
Projektowanie ulotki od 300,00 zł
Pozycjonowanie strony internetowejod 1,80 zł fraza/dzień
Tworzenie tekstów reklamowychod 70,00 zł
Inne formy reklamywycena indywidualna

OD CZEGO ZALEŻY OSTATECZNA WYCENA BUDOWY STRONY INTERNETOWEJ?

OD CZEGO ZALEŻY OSTATECZNA WYCENA BUDOWY STRONY INTERNETOWEJ?

Ostateczna wycena budowy strony internetowej, sklepu internetowego, portalu ogłoszeniowego lub serwisu zależny od stopnia skomplikowania samego projektu i funkcjonalności jakie Klient chciałby uzyskać. Każdą usługę wyceniamy indywidualnie, po wcześniejszej rozmowie z Klientem. Przedstawiamy swoje pomysły będące odpowiedzią na potrzeby każdego Klienta, a następnie zabieramy się za tworzenie projektu.

JAK UZYSKAĆ WYCENĘ CAŁOŚCIOWEJ KAMPANII REKLAMOWEJ DLA SWOJEJ FIRMY?

JAK UZYSKAĆ WYCENĘ CAŁOŚCIOWEJ KAMPANII REKLAMOWEJ DLA SWOJEJ FIRMY?

Wszystkich zainteresowanych reklamą swojej firmy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, badamy jego konkurencję i target do którego Klient powinien trafić. Następnie przygotowujemy gotowy mediaplan i przesyłamy go do akceptacji. Po otrzymaniu akceptacji rozpoczynamy akcje marketingowe, dzięki którym nasi Klienci zaczynają generować znacznie wyższe zyski.

ZADAJ NAM PYTANIE

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza lub zadzwoń.