COWORKING

Powierzchnia biurowa
na Nowym Świecie w Warszawie

W naszej ofercie znajdują się indywidualne pomieszczenia biurowe o wymiarach: 15 m2 oraz 10 m2, jak również sala coworkingowa z możliwością wynajęcia biurka na okres minimum 1 miesiąca. Dodatkowo istnieje również możliwość korzystania z sali konferencyjnej. Aby zarezerwować salę konferencyjną należy skontaktować się z nami telefonicznie. Informacja o rezerwacji pojawi się niezwłocznie w kalendarzu dostępnym w zakładce: sala.

BIUROCENA NETTO
Coworking - biurko na miesiąc500,00 zł
Sala konferencyjna25,00 zł / godz.
Indywidualne biuro 15m2BIURO WYNAJĘTE
Indywidualne biuro 10m2BIURO WYNAJĘTE

CZY KAŻDY MOŻE ZAREZERWOWAĆ SALĘ KONFERENCYJNĄ?

CZY KAŻDY MOŻE ZAREZERWOWAĆ SALĘ KONFERENCYJNĄ?

Rezerwacji sali konferencyjnej może dokonać każda firma, która korzysta z naszych usług wirtualnego biura, księgowości, działu prawnego lub marketingowego, a także każda firma, która wynajmuje u nas powierzchnię biurową. Wszystkie rezerwacje widoczne są na bieżąco w zakładce "sala". Aby zarezerwować salę konferencyjną prosimy o kontakt telefoniczny.

NA CZYM POLEGA COWORKING?

NA CZYM POLEGA COWORKING?

Coworking to wspólna przestrzeń biurowa, w której istnieje możliwość nie tylko owocnej pracy, ale także wymiany uwag i doświadczeń z osobami pracującymi tuż obok. Nasze biuro coworkingowe przygotowaliśmy tak, aby każda pracująca tu osoba czuła się komfortowo. Gwarantujemy dostęp do biurek, wygodne fotele, Internet i zaplecze socjalne.

ZADAJ NAM PYTANIE

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza lub zadzwoń.